17A. Thirunindravur RLY Station
Thirunindravur RLY Station6.30am
Veppampattu Puliyamaram6.35
Kakkalur6.45
Thiruvallur RLY Station6.57
Puthuchathiram7.15
Nemmam7.17
Vellavedu7.18
Kizhmampedu7.19
Thirumizai Bus Stand7.21
Thirumizsai Sivan kovil7.22
Thirumizsai Check Post7.23
via - Non Stop Bangalore High Way
College campus7.40 am