19.Chengalpet GH 5.20 am
Chengalpet New Bus stand 5.25
Chengalpet Old Bus stand 5.30
Panur Tollgate 5.37
Mahindra City Signal 5.45
S.P.Koil 5.50
Maraimalai Nagar 5.55
Potheri 6.00
Srinivasapuram 6.05
Guduvancherry 6.07
Guduvancherry EB 6.09
Urrappakkam 6.13
Vandaloor 6.20
Perunkalathoor 6.25
Tambaram 6.30
via:Non Stop Chennai outer Ring Road
College campus7.40 am