20. Kamatchi Hospital (Pallikaranai)
Kamachi Hospital6.15 am
Narayanapuram6.17
Pallikaranai Oil Mill6.19
Pallikaranai Govt School6.21
Pallikaranai Jayachandran6.23
Medavakkam Bus Stop6.25
Medavakkam Koot Road6.27
Vijaya Nagaram6.29
Santhoshpuram6.31
Kaveribakkam6.33
Sembakkam6.35
Kamarajapuram6.37
Raja Kilpakkam6.39
via - Non Stop
Tambaram, Chennai Outer Ring Road
College campus7.40 am