33. M.G.R.Nagar
Nagathamman Koil (PTR Salai)6.20 am
K.K.Nagar Pillaiyar koil 6.22
Hotel Saravana Bhavan6.25
MGR Nagar Market6.27
Porur Bus Stand6.30
Porur Erikarai6.33
Kattupakkam Petrol Bunk 6.45
via - Non Stop Porur, Poonamallee Bye Pass
College campus7.40 am