41. Ranipet
Rajeswari Theatre6.00 am
Ranipet Old Bus Stand6.02
Muthukadai6.05
Walajapet GH6.07
Walajapet Bus Stand6.10
Housing Board6.12
AAA College6.15
Walajapet Toll Gate6.17
Kaveripakkam6.18
Thamal6.25
Balu chetty6.30
via - Non Stop
Sripermbathur Bye Pass
College campus7.40 am