33.K K.Nagar
Nagathamman Koil (PTR Salai)6.20 am
K.K.Nagar Pillaiyar koil 6.22
Hotel Saravana Bhavan6.25
MGR Nagar Market6.27
Nesapakkam6.35
Pondichery Guest House6.37
Virugampakkam Vempuliamman Koil6.39
Porur Bus Stand6.40
Porur Erikarai6.44
Kattupakkam Petrol Bunk6.45
via - Non Stop Porur, Poonamallee Bye Pass
College campus7.40 am