17. Uthukottai
Uthukottai Bus Stand 5.50 am
Peruncheri 6.02
Seethancheri 6.05
Poondi Koot Road 6.21
Thiruvallur - Meera Theatre6.35
Goverment Hospital 6.47
Ondikuppam NDP Kalyamandappam 6.55
Putlur Bus Stop 7.00
College campus 7.40 am